Home Hakkımızda

Hakkımızda

Bozcaada samimiyetin hayat bulmuş halidir. Burada her sokak, her ev, her kapı seni sonsuz maviliğe iter istesende kurtulamazsın. Önün, arkan, sağın, solun deniz tarafından sobelenmiştir resmen. Adada hayat nasıl geçiyor derseniz gelip kendinizin görmesini daha çok isteriz çünkü Ada aşkı öyle birşey ki herkes ayrı bi güzelliğe vurulur burada. Kimisi rüzgarıyla gelen o eşsiz ağaçlarının kokusuna, kimisi yakamozuna, kimisi gün batımına, kimisi buz gibi denizine… Bizi soracak olursanız sakinliğinin getirdiği huzura vurulduk  🙂 Mori Bozcaada olarak sizleri bu eşsiz güzelliğe davet ediyoruz. Bir otel değil bir ev sıcaklığıyla açıyoruz kapımızı sizlere. Gelin hem misafirimiz hem de arkadaşımız olun ?

Biz kimiz ?

Erdem Öztürk

Uluslararasi otel zincirlerinde uzun yıllar boyunca Satış departmanında çalıştım. Su an ise kariyerimin zirvesindeyim, Mori Bozcaada Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalışma hayatıma devam ediyorum  🙂 Güçlü yönlerim; güzel yumurta kırmak, gitar çalmak, güne ne olursa olsun pozitif baslamak ve enerjimizi sizlere geçirmek. Hadi gelin tanışalım !

Rabia Öztürk

İtalyan bir firmanda IK yöneticiliğinde çalışırken Mori Bozcada’ya IK muduru olarak transfer oldum mutluyum, gururluyum  🙂 Ama bu ik ezber bozduran cinslerden  🙂 Gorev tanımlarımın arasında çeşitli reçeller yapmak, çiçekleri sulamak her sabah mutlu, huzurlu uyanmak, keyifli kahvaltılar hazırlamak var. Diğerlerini burada konuşuruz  🙂 Hadi gelin tanışalım !